Jak nalepovat tapety na staré dveře.

Občas je tak, že není nutné nabyvání nových věcí – stačí je jen opravit. Znamenitým přikládem jsou dveře. Není smysl kupovat nové, lepší je obnovení. Je to lacinější a nikdo z nás nechce bezdůvodně utrácet prachů.

Moderní tapety na zed
Źródło: http://demur.pl

Hodně dobrým nápadem jsou samolepící tapety na dveře. Proč? Protože jsou neobyčejně jednoduché v použítí a můžete je najít v různorodných vzorech. Je to jednodušší a levnější řešení než malování dvěří. Podstatné je rovněž to, že samolepící tapety jsou mnoho čístější než barvy.

Na začatku musíte vyjmout dveře z závěsů a sundat kliku. Pozděj samozřejmě je potřeba dveře umýt a očistít. Musíte znát přesný rozměr dveří, abyste věděli kolik samolepící tapety potřebujete nabyt. Podstatné je, aby pamatovat o několika zásadech. Pamatujte, aby tapetu na pruhy řezat na zadní straně. Hodně důležité je podívání se na vzor tapety.

Nemůžeme ho postřihat. Líp ustřihat tapetu s přesahem, které ohneme na koncí praci. Tapetu lepime jen na čisté a suché dveře. Je to doopravdy hodně vyznamné. Nejlepé lepit pruhy tapety na výsku dveří a dělat to odhory. Pamatujte, aby vyhnat bublinky zpod tapety, jínák nebude to vypadat skvělé. Pozdějí nutné je ořiznutí přesahu tapety a uhladení celého povrchu stěrkou. Dobrým tipem je přefoukaní teplým vzduchem z fénu na vlasy. Z druhou stranou dveří postupujeme stejnou metodou.

Renovace
Autor: FunkBrothers
Źródło: http://www.flickr.com

Nějakým ostrým kráječem musíme prořiznout tapetu v mistech otvorů pro klič a kliku, zakládní je též ořiznutí okraju tapet. Pokud toho neudělame můžeme mít později problém z zaviráním dvěři. Je to doopravdy velice jednoduchý způsob na renovace dveří. Není to konec vyhod takovych tapet. Samolepící tapety na dveře kromě toho jsou velmi laciné a mají hodně vzoru. Opravdu každy najde něco pro sebe a pro svůj dům.

Nejpopularnější jsou samozřejmě „dřevěné vzory”, na kterých představené jsou roční letokruhy různých druhů stromů. Ale samozřejmě samolepící tapety na dveře to nejenom vzory stromů. Můžete koupit rovněž jíne pozoruhodné vzory. Pečování o opravené dveře není těžké. Stačí jen mýt dveře neabrazivnimi prostředky, abychom náhodou neodřeli tapetu.

Kdy budete nabyvat samolepící tapety – takhle – na dveře je třeba mít na paměti dobře propočitané spotřebě. Důležité je brát zřetel na vzor a na to, aby dobře vypadal. Pokud bude nedůkladně lepený nebude to vypadat příjemně. Doporučujeme koupit kus tapety navíc, abyste v budoucnosti mohli napravit nějaké poškození.

Tapety koupite v prodejnach s bytovymi doplňkami. Obyčejně vyběr je velký a ceny nejsou vysoké. Pokud avšak nenajdete níc zajímavého můžete zkusit hledat tapet na internetu. Existuji speciální stranky, které prodavájí jenom tapety, v tím též samolepící tapety na dveře.

,,,,,