Jak optický zvětšit pokoj?

Každý z nás chtěl by mít velký dům s ohrádkou. Bohužel nekaždý může si na to dovolit. Hodně z nás bydli v obyčejných podminkách, ale není to argument, abychom nemohli hezký vybavit náš byt. Máme pro Vás několik doporučení, co udělat, aby v optický způsob zvětšít Váš byt.

nástěnné malby
Autor: Sarah_Ackerman
Źródło: http://www.flickr.com
První velice vyznamnou věci je světlo. Díky náležitému světlu můžete dělat kouzla a proto nemůžete bát se světla. Abyste mohli získat hodně světla dobrým nápadem je věšení na zdích zrcadel. Velmi pozoruhodné jsou skřině, které májí skleněné dveře. Jestli jde o umělé světlo lepší bude několik menších zdrojů světla než jeden velký.

vkusný wallpaper
Autor: Sharon & Nikki McCutcheon
Źródło: http://www.flickr.com

Co je také významné lepší je přírodní světlo než umělé. Nejlepé nepoužívát v malých bytech záclon, rolet nebo závěs. Jestli musíte nějaké mít pověste závěsy, které prosvítají. Díky zrcadlům, které odráží světlo po celé mistnosti můžeme dobýt větší hloubku mistnosti.

Velmi vyznamné jsou fototapety, kteréch užíjeme v naším pokoju. Dobrou volbou jsou fototapety 3d díky kterém náš pokoj může získat hloubku. Pamatujte, že nevšichne motivy budou dobré v malém pokoju. Napříklád vzorkovaté tapety jsou nejhorší, co můžete udělat. Bohužel, ale většinou takové fototapety zmenší Vám mistnost. Pokud opravdu máte rád vzory na tapetach volte menší vzory. Budou vypadat lepé v malých pokojech. Výborným motivem jsou fototapety schody, díky kterém můžeme získat efekt optického klamu. Budeme mít dojem, který způsobí, že náš byt bude vypadat jak větší než je opravdu.Jestli jde o barvy, které jsou výborné v malých prostorech to mějte na pamětí, aby nepoužívat příliš tmavých barev. Určitě můžete volit jakoukoliv barvu, doporučujeme Vám používat různé odstíny stejné barvy. Kombinování různych odstinů barvy je skvělou myšlenkou. Světlé sytostí budou vystoupovat do popředí, a ty temnější budou vzadu. To všechno způsobi opravdu zajímavý efekt.

Pamatujte rovněž to, abyste neměli přílis předmětů. Mnoho z nás má věcí, kterých vůbec nepotřebuje. Samozřejmě některé máme prostě rádí, ale opravdu některé musíme vyhodit. Díky tomu budeme mít víc místa v našech pokojech.

Optické zvětšení bytu je jednoduché. Musíte jenom mít na pamětí pár pravidel, díky kterém všechno bude jasné. Nejpodstatnější je, aby především dělat všechno podle svého vlastního vkusu. Doufame, že díky naším tipům Váš dům bude lepší.

,