Nádherné tipy na dekoraci domu – vlastnosti stylu shabby chic

Když – například kvůli stěhování domu – chcete úžásně výzdobit obývací pokoj, nejvhodnější nápad je rozhodnout se o tom, jaký styl bude tehdy v pokojech. Při zařízení domu tř. pečovat nejenom o praktičnost, ale rovněž o úžásný a útulný vzhled – a v tom ohledu jen málo stylů se může rovnat shabby chic. Je on současně velmi módní z několika důvodů, ale hlavní je nádherné spojení funkčnosti s krásnou estetikou.

interiér
Autor: JDH Rosewater
Źródło: http://www.flickr.com
O pohodlí použití nábytku ve stylu shabby chic stojí to za to, se přesvědčit osobně – odborně zařízený obývací pokoj ve stylu shabby chic umí přesvědčit také největší skeptiky. Nábytek shabby chic jsou teď doporučováné aranžérami z celého světa, rovněž ČR a nejednou takové zařízení je inspirované mnohými prjekty odborných designerů. Luxusní gauče, hezké stoly, zajímavé židle, dekorace oken, módní lampy, a možná něco ještě jiného? Aby Vaše volba byla dobrá, stojí to za to, prohlížet fotografie, poznat tájemství samých aranžérů a se seznámit s podníky , které prodávají stylové zařízení do domu.

Tipy pravdivých expertů jsou vždycky velmi nápomocné a zajímavé – oni umí důkladně odpovědět rovněž na nejtěžší otázky kupujících. Před nákupem nejlépe mít jakousi představu o tom, jakým způsobem bude vypadat obývak a udělat selekci povinných vlastností nábytku, záclon, koberců a dekoratviních příloh. Spojit jedinečný design s praktičnosti není sice banální úkol, ale je on zcela možný – při volbě zařízení shabby chic nejlépe brát v úvahu ten činitel, aby samá činnost nákupování netrvala docela dlouho.

Nádherný plán je i dozvědět se, jaké jsou současné trendy v dekoraci obývaků – tím způsobem můžete poznat několik zajímavých tipů výzdoby obývaků. Výzmamné časopisy o designu aranžaci bytů a rozmanité webové stránky jsou i vhodné zdroje informací. Jestli Vaše rozhodnutí je styl shabby chic v obývaku, potřebujete hlavně výbrat zařízení nejen podle vzhledu – na první pohled nějaký nábytek anebo záclony mají možnost se prezentovat unikátně, ale jejich kvalita není již tak výborná. Samozřejmě nejkvalitnější zařízení se označuje velikou trvalosti – především nábytek musí být aspoň trochu odolný proti vodě. Vhodné řešení je řidit se rozumem a estetickým vkusem, aby být si jistý, že všechno bude v nejlepším pořádku.

,,