Skvělé vybavené záchody v hospodach.

Toaleta je velice důležitým prostorem v každém bytě. Ale je to rověž místnost, kterou měli byste v různého druhů veřejných mistech. Níže představujeme Vám náš náhled na veřejné záchody, obzvláště jestli jde o toalety v hospodách.

Myslime, že je určité proč je to tak důležité. Nicmeně napišeme o tom trošku víc v naším textu. Budeme se snažit vysvětlit Vám jak by měla vypadat perfektní toaleta. Pravidla jsou dost snadné a je jejich jenom pár. Pamatujte, že vždycky nejdůležitější je čistota. Pokud máte nějaké nejistoty tykající se čistoty proste o pomoc lidí, kteří pracuji v hospodě.

Samozřejmě v každém záchodě musí se nálezt toaletní misa a umyvadlo. Ale máme názor, že je ještě pár předmětů, které jsou nutné. Myslíme tady o papírových osuškách nebo elektrické osoušeči rukou a určitě hygenickým prostředku na mytí. Nejlíp v mechanických podavačích – . Kromě toho myslíme, že nejzákladnější v každé toaletě je zařízení pro postižené. Je to opravdu zlé, kdy osoba tělesně postižená nemůže využit toaletu. Nejde o nějaký přepych v toaletě, ale o pomůcky, diky kterém použiti toalety bude možné.

toaleta
Autor: Melissa Wilkins
Źródło: http://www.flickr.com

Zařízení toalety pro tělesně postižené je snadné – Stačí trošku větší kabinka, ve které budou přimontované speciální madla při toaletní mise. Dodatečně všechny věcí musí být ne vyšce, která nebude problémem pro vozíkáře a zrcadlo musí být trošku naklopené. Jistě dostupu na záchod nesmí bránit nějaké překážky. Malý práh pro zdravých lidí není problém, ale pro vozíkáře je to doopravdy velký problém. Bohužel hodněmnoho restaurací nepamatuje na vozíkáře. Návrhujeme chodit pouze tam, kde takové toalety najdete. Podporujte hospody, které pamatují na všechny své zákazníky, též na tělesně postižené.

Podle toalet můžete hodnotit celou hospodu. Jestli toaleta je čístá můžete být klidní pokud jde o čistotu kuchyní a celé restauraci. Toaleta je vizitkou restauraci. Jestli v vaším názoru něco není v pořádku vždycky postěžujte se personály. Mějte na pamětí, že na zachodě musite najít teplou a studenou vodu, mýdlo – nejlépe tekuté, osušky – nejlíp papírove nebo elektrický vysoušeč rukou. Nejzákladnější je vždycky čistota toalety.

,,,